niedziela, 9 marca 2014

Odpryski XXXII

1) No, to dodałem w końcu listę blogów odwiedzanych przeze mnie. Jest gdzieś w słupku po prawej stronie, pod kategoriami i spisem postów. Niektórzy z autorów może i się zdziwią, że trafili na nią, bo rzadko komentuję, raptem w kilku miejscach.
Zastanawiam się, czy przeszukując horrendalne ilości zakładek w dwóch przeglądarkach uwzględniłem wszystkich, do których zaglądam częściej niż 2-3 na rok; jeśli nie, to listę będę sukcesywnie rozbudowywał. Pozdrawiam serdecznie wszystkich, którzy się na niej znaleźli.

4 komentarze:

 1. Ale cuda XD sama literatura i kultura, cuda-wianki XD Obczaję część w wolnym czasie, może znajdę kolejne obiekty prokrastynacji, choć niedawno, niespodziewanie dla siebie znów podjarałem się polityką XD
  Kurczę, widząc te linki do okrętów, przypomniał mi się mój niewykończony i stojący w stoczni XD A miałem go puścić w styczniu...teraz sam nie wiem, czy ruszyć, ale może w marcu się przemogę.

  XDecjusz

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ilość blogów książkowych, jakie wiszą w sieci, oszałamia.
   Ale czemu się dziwisz, że taka tematyka? Sam się w niej mieszczę, więc nie ma w takim doborze niczego dziwnego - bloggerzy książkowi i/lub autorzy rozmaici.
   Rusz, rusz. Albo i u mnie możesz puścić gościnnie co nieco. ;)

   Usuń
 2. Dziękuję za umieszczenie mnie w liście blogów czytanych :)
  Nie wszystkie znam, o niektórych zapomniałam, zatem przeglądam sobie i może gdzieś zasiedzę się na dłużej :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma za co i cieszę się, że przydałem się na coś. ;)

   Usuń

Komentarze są moderowane - to dobra ochrona przed spamem i trollami.