niedziela, 4 września 2011

Jeszcze o Falloucie 2 Restoration Project

Shi Submarine

Jeśli wkurzycie Enklawę przez sieć komputerową w Gecko, to wreszcie przylecą po Was

Ah, ten Fallout puszczający do gracza oko

Klimatyczne ujęcie z intra

Klimatyczne ujęcie z intra, BTW, niezgodne z fabułą samej gry

Klimatyczne ujęcie z intra

Ranger's Safe House - jedna z kilku takich lokacji w grze

Tag Finesee + Perk Sniper + Bozar = zabicie Melchiora jedną serią (tak, Bozar niestety nie jest już snajperką) zanim przywoła jakiekolwiek ze swoich "zwierzątek"

Ulepszone implanty

Crashed Whale

Cafe of Broken Dreams

Vertibird Landing Pod - nowa część Enklwy, można tu przylecieć Vertibirdem

Cóż :D

Obrazki mówią więcej niż tysiąc słów, więc najpierw były obrazki. Miałem napisać o tym, że fabuła gry jest momentami nielogiczna, że sama lokacja Arroyo i Temple of Trials (Jordan i Kaga, ale i sama świątynia jako taka) to jedno wielkie gówno, itd, ale nie chce mi się. Może kiedyś do tego wrócę.

3 komentarze:

 1. Ale co fabuła?
  Z tego co pamiętam, Enklawa miała eliminować to, co się ostało bo było już "skażone". Może to przypadek takiej kryptyy w intrze. Może jakieś inne porachunki. Przecież na początkowych węrdówkach spotyka się Horrigana eliminującego jakiegoś dziadka, co odszedł. Inna kwestia, że wtedy zwraca się do bohatera że nic nie widział i idzie sobie, zamiast z'anihilować kolejnego "degenerata Pustkowii".
  Cóż, w tym jednym Fallout 1 przeważa nad 2 - Mistrz i mutanty, Katedra, cała organizacja jest dla mnie bardziej przerażająca i zła niż n-ty Prezydent USA knujący hekatombę Pustkowi na platformie i jego walczący z mutantami zmutowany kumpel z Secret Service.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak można nazwać głównego bohatera Zenon :O

  A jak modować to już wiem co bym chciał - rozbudowanej roli sierżanta Dornana :D A żeby go przyjąc do drużyny (fabularnie i organizacyjnie bez sensu - to on by musiał rozkazywać z takim charakterem)

  OdpowiedzUsuń
 3. Enklawa z intra wchodzi do Krypty 13. W grze nie wymordowano tych ludzi, co sugeruje intro. Jeden z twórców się odniósł do tego w którejś z Fallout Bible'ów, że ci z intra to niesubordynacja, itd., ale tak czy siak - to jest grubymi nićmi szyte.

  OdpowiedzUsuń

Komentarze są moderowane - to dobra ochrona przed spamem i trollami.